Felsefi Açıdan “Savaş” Kavramı

İlber Ortaylı: Yavuz Sultan Selim, Cengiz Han’ın Torunuyla Evlenmiştir

Hollanda Bayrağı ve Anlamı (Hollanda Bayrağı Nasıl Oluşmuştur?)

Medeniyet Beşiği Özbekistan Fotoğrafları

İlginç Akvaryum Tasarımları ve Modelleri

Listeler 3 Mart, 02:44'de eklendi

Akvaryum balıkları artık yaşamlarının bir parçası olmuş onları görmeden yaşayamayan aktavistler çok değişik şekillere getirdikleri akvaryumlarıyla hem dekora anlamında hemde çılgınlık anlamında çığır açıyorlar.Dekorcular ise akvaryum severlerin hizmetine koşuyor kimisi tuvalet klozeti yayına kimisi yatak odasında pesine akvaryumu koyarak değişik tarzda akvaryumlar yapıyorlar.Çılgın dekorcular ve aktavistlerin ortak çalışmasıyla oluşan bu akvaryumlar görenlerin ilgisini çekiyor ve buk adarı da olmaz dedirtiyor. Akvaryumlar için gerekli olan su değişim temizleme motorları, ısıtıcıları akvaryum balıklarının hizmetine açanlar ise hiç de azımsanmayacak düzeyde.

Akvaryum balıkları insanları o kompleks yapılar arasında sıkışmış ve gün içerisinde bir çok sorunla baş etmeye çalışan insanları akşamları eve geldiklerinde yorgunluklarını alanmüthiş bir hobidir.Bir çok hobi de olduğu gibi insan yeter ki istesin o hobisini gerçekleştiriyor. Belki bir çok şeye kafa yormadığı kadar hobileri için uğraşıyor.

İşte Çılgın aktavisler (akvaryum severler) de dekorcularla bir olmuş bize hoş görünen ve birazda gülümseten bu dekorları yapmışlar…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: