Çalışmalarınız Raflarda Tozlanmasın, Gönderin Yayınlayalım

25 Mart 2018 tarihinde eklendi.

Yazılarınızı gönderin, ManguBitig’de yayınlayalım.

Sitemizde kategoriler ağırlıklı olarak üniversite öğrencilerinin yazılarından oluşmaktadır. Önemli sayıda akademisyen ve mezunlar tarafından yazılan yazılar da sitemizde yer almaktadır.

Sosyal ve pozitif bilimler başta olmak üzere sitemizdeki kategorilere dair, sizin de üniversitede hazırladığınız çalışmaların kalıcı hâle gelebilmesi, bize gönderdiğiniz çalışmaların, diğer yazılarla birlikte yayınlanması ile gerçekleşmiş olacaktır.

Sitemizde herhangi bir yazıyı okuyan ziyaretçiler daha sonra sizin yazınızı da görerek okuyabileceklerdir. Böylelikle çalışmalarınız, ManguBitig.com bünyesinde daha büyük bir kitleye ulaşma imkânına kavuşmuş olacaktır.

Yazı Göndermek İçin

ManguBitig.com’da yayımlanmasını istediğiniz makalenizi/yazınızı en az 120 kelime olacak şekilde bizlere gönderebilirsiniz. Kelime sayısı için üst sınır yoktur. Makalenizi isterseniz, içinde dipnotları bulunan Microsoft Word dosyası hâlinde de iletebilirsiniz.

Yazılarınız editör kontrolünden geçtikten sonra, uygun görülmesi durumunda sitemizde isminizle birlikte yayımlanacaktır. Makalenin sonunda yayımlanmak üzere tam adınızla birlikte üniversitenizin ve bölümünüzün adını yazmayı ve kendi hakkınızda kısa bir bilgi vermeyi de lütfen unutmayın. Bizlere istediğiniz kadar yazı gönderebilirsiniz.

Gönderim Adresi: mangubitig@gmail.com

Gönderin, yayımlayalım. Çalışmalarınız Mangu Bitig aracılığıyla binlerce okuyucuyla buluşsun.

Saygılarımızla,
ManguBitig ekibi.

* Not: Yazıyı gönderdikten sonra aşağıya yorum yaparsanız daha hızlı geri dönüş sağlayabiliriz.