Alparslan Türkeş’in Türk Milleti ve Milliyetçilik Tanımı

Dünyanın Nüfusu En Hızlı Artan Ülkeleri Hangileridir?

Ziya Gökalp Bağlamında Türk Milliyetçiliği

Kapgan Kağan Kimdir?

En İyi Meksika Siteleri ve Blogları (İngilizce)

Listeler 18 Mayıs, 18:00'de eklendi

“Meksika’da yaşam nasıl” sorularınızı cevaplandırmak için inceleyebileceğiniz en iyi Meksika web siteleri ve blogları listesi…

Meksika Hakkında En İyi Siteler (ve Site Tanıtımları)

  • expatsinmexico.com – Meksika’da bir gurbetçi olarak mutlu ve başarılı bir hayat sürmenize yardımcı olacak geniş kapsamlı, doğru ve güvenilir bilgi ve kaynakları size sunarlar.
  • mexperience.com –  Meksika hakkında otantik deneyimler sunan aktiviteler ve etkinlikler.
  • qroo.us – Ben Paul ve ben bu sitedeki tüm yazıları yazarım. Linda, 16 yılı aşkın harika karım, tüm kurguyu yapıyor. Eşyalarımızın% 99’undan kurtulduk ve Meksika’da yeni bir hayata başladık. Şimdi Meksika’da yaşamak hakkında makaleler yazıyoruz. Meksika’ya taşınmak için bilmeniz gereken her şey.
  • mexicoinmykitchen.com – Ben eski bir Meksikalı okul öğretmeni, ev aşçı ve yemek blogcu olan Mely Martinez. On yıl kadar önce, tüm hayatım boyunca Meksika’da yaşadıktan sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındım. Şimdi otantik Meksika yemeklerinin ev tarzı tariflerini paylaşmayı seviyorum. Bu, takip etmek için adım adım fotoğraf talimatları ile Otantik Meksika Tarifler yemek pişirmeyi öğrenmek Geleneksel Meksika Gıda blogudur.
  • journeymexico.com/blog –  – Meksika seyahat blogunda yer bilgileri için kaynak. Sofistike gezginler için lüks, eşsiz, otantik ve beklenmedik Meksika seyahat deneyimleri konusunda uzmanlaşmaktayız. Misyonumuz, Meksika’nın doğal, kültürel ve aktif seyahat olanaklarını dünya ile bütünlük, kusursuz hizmet ve gezginler ve Meksikalılar için karşılıklı olarak olumlu etki ile paylaşmaktır!
  • topmexicorealestate.com/blog – Meksika ve Meksika’daki emlakçılar gibi Meksika’daki tüm bölgelerdeki evlerin, kınamakların ve arsaların listelenmesinin yanı sıra Amerikan ve Kanadalı alıcılara yardımcı olacak benzersiz hizmetler sunmaktadır. Güvenli bir şekilde satın almanıza yardımcı olacak ipuçlarını ve bilgilerini paylaşıyorlar!
  • mexicocity.com/blog – Mexico City için profesyonel bir Tur ve Seyahat Rehberi. Meksika Turları, gezi yerleri, turistik mekanlar, yemek, yaşam tarzı, festival, etkinlikler ve daha birçok konuda bilgi içeren bloglar ve makaleler.
  • mexiconewsdaily.com – Haziran 2014’te, Meksika’daki haber ve güncel olayları açık ve net bir şekilde sunmayı amaçlayan ve yayınlayan dijital bir yayın olarak başlatıldı. Başından beri hedefimiz, İngilizce konuşanlar için Meksika, emekli olmuş ya da çalışan gurbetçiler ve Meksika’da bulunan ya da biri ile ilgilenen yatırımcılar ve şirketler hakkında haberler sunmak olmuştur.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.